Maškare 2019.

U utorak 5. ožujka u našoj smo školi različitim aktivnostima obilježili fašnik. Smijeha, veselja i ludiranja nije nedostajalo! Učiteljice i učenici nižih razreda osmislili su program unutar razreda, dok je program za učenike viših razreda održan u prostoru sportske dvorane. Zabavni i natjecateljski program vodila je Katarina Franjo, učiteljica hrvatskog jezika. Sportskom dvoranom zavladala je prava plesna i natjecateljska atmosfera. Svaki je razred predstavio grupnu masku nakon čega su razredi među sobom izabrali pojedinca koji se natjecao u konkurenciji najbolje maske. Žiri u tročlanom sastavu (pedagoginja, knjižničarka i učitelj likovne kulture) odabrao je tri najbolje maske. Prvo mjesto osvojila je Marija Halusek, učenica 8. a razreda koja se maskirala u pacijenta. Drugo mjesto pripalo je Miji Ivančić, učenici 5. b razreda koja je na jedan dan postala cirkusantica. Treće mjesto pripalo je Loreni Bogdanić, učenici 7. b razreda u ulozi navijačice. Najboljom grupnom maskom proglašeni su učenici 6. b razreda, maskirani u pande. Najbolji učenici nagrađeni su prigodnim darom. Još jednom pohvaljujemo sve učenike na originalnosti i trudu.

Kako nam je bilo pogledajte u nastavku.

Još poneka slika pod opširnije.

pedagoginja Ivana Damjanić, mag. paed.

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 6. 3. 2019.