Vijesti iz knjižnice

Uspješna audicija za kazališnu predstavu Naša Pepeljuga

Nakon dugo, dugo vremena knjižničarka je ostala bez glasa što nam govori da je drugi dan drugog tjedna Mjeseca hrvatske knjige bio i više nego uspješan. Naime, svi učenici 2. a razreda (12 dječaka i 6 djevojčica) prozvani Dramići postali su glumci i glumice u novoj kazališnoj predstavi koju će na daskama koje život znače zaigrati u proljeće.

Dragi roditelji, ne plašite se količine teksta kada Dramići kući donesu scenarije jer ćemo tekst svladavati u koracima, a vremena imamo. Dramići su danas pokazali veliku energiju i volju da predstavu zaigramo, ali i vaša podrška u vježbanju teksta nam je nužna i dobrodošla.

Planirano je tekst vježbati jednom do dva puta tjedno - do Božića,a onda ćemo polako na pozornicu, kostimografiju, scenografiju i sve ostalo u ćemu nam možete pomoći!!!!

Hvala učiteljici Kseniji Vinković koja Dramiće u potpunosti podržava i Magdaleninoj sestri Eleni Zobunđiji koja će nam pomoći u liku maćehe!

Svi vi ostali, vrijeme iščekivanja naše predstave možete kvalitetno provesti čitajući Pepeljugu ili neke druge Grimmove bajke - dođite u školsku knjižnicu i potražite ih.

objavio: Đurđica Krčmar Zalar   datum: 23. 10. 2018.