Djelatnici u školskoj godini 2013. / 2014.

Ravnatelj, stručni suradnici i administrativno osoblje

• Marica Cik Adaković, prof. (VSS), profesorica hrvatskog jezika i književnosti, radi na radnom mjestu ravnateljice. Živi u Virju.
  • Mira Sulimanec, prof. (VSS) profesorica pedagogije i sociologije, školska pedagoginja. Živi u Đurđevcu.
  • Đurđica Krčmar Zalar, prof. (VSS) profesorica hrvatskoga i ruskoga jezika i dipl. bibliotekar radi na mjestu školske knjižničarke. Živi u Kalinovcu.
  • Ivana Radić, prof. (VSS) logoped, radi na radnom mjestu stručnog suradnika logopeda u OŠ  Virje na pola radnog vremena. Nadopunu satnice ima u OŠ Molve. Živi u Bjelovaru.
  • Ružica Šenkižek, upravna pravnica (VŠS), tajnica škole. Živi u Bjelovaru.
  • Nevenka Arap, vodteljica računovodstva (SSS). Živi u Virju.

Učitelji - predmetna nastava

• Katarina Franjo (VSS), profesorica hrvatskoga jezika i dipl. knjižnjičarka, učiteljica hrvatskog jezika. Živi u Novigradu Podravskom.
  • Darko Gabaj, učitelj glazbene kulture (SSS). Živi u Virju.
  • Ivan Franjo,  (VSS), profesor geografije, učitelj zemljopisa. Dopunjava satnicu u školi u  Molvama. Živi u Molvama.
  • Darko Herbai, dipl. inf., profesor informatike (VSS). Živi u Novigradu Podravskom.
  • Vanja Rupčić, učiteljica razredne nastave s pojačnim programom iz nastavnog predmeta matematike(VSS), učiteljica matematike. Živi u Koprivnici.
  • Duška Štefanec, učiteljica razredne nastave s pojačnim programom iz nastavnog predmeta matematike  (VSS), učiteljica matematike. Živi u Koprivnici.
  • Lena Njemeček, profesorica engleskog jezika (VSS), učiteljica engleskog jezika. Dopunjava satnicu u OŠ Kalinovac. Živi u Koprivnici.
  • Brankica Šeničar, profesorica njemačkog jezika (VSS), učiteljica njemačkog jezika.Dopunjava satnicu u OŠ Ferdinandovac. Živi u Novigradu Podravskom.
  • Nataša Sušanj, učiteljica razredne nastave s pojačnim programom iz nastavnog predmeta njemačkog jezika (VSS), učiteljica njemačkog jezika. Živi u Virju.
  • Nikolina Zglavnik Matica, profesorica njemačkog jezika (VSS), učiteljica njemačkog jezika. Živi u Koprivnici.
  • Ivana Dautanec, magistra edukacije povijesti (VSS), učiteljica povijesti. Živi u Đurđevcu.
  • Josip Kovačić, učitelj likovne kulture (VSS), Živi u Virju.
  • Marko Blažeković, profesor kineziologije, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture (VSS). Živi u Koprivničkim Bregima.
  • Zlatko Bočkaj, vjeroučitelj (VSS). Živi u Virovitici.
  • Elizabeta Levačić Lukanec, vjeroučiteljica (SSS). Živi u Novom Virju.
  • Mirela Došen, profesorica kemije (VSS), učiteljica kemije. Dopunjava satnicu u školama Kapela i Štefanje. Živi u Bjelovaru.
  • Ksenija Janković Vusić, profesorica hrvatskoga jezika i fonetike (VSS), učiteljica hrvatskog jezika. Živi u Bjelovaru.
  • Ivan Hapavel, magistar edukacije fizike (VSS), učitelj fizike. Nadopunjava satnicu u OŠ Koprivnički Ivanec u Kunovcu i OŠ Kopr. Bregi. Živi u Virju.
  • Danijela Sunara Jozek, profesorica hrvatskoga jezika i fonetike, (VSS), učiteljica hrvatskog jezika. Dopunjava satnicu u OŠ Molve. Živi u Đurđevcu.
  • Sonja Kalanj, profesorica geografije (VSS), učiteljica zemljopisa. Dopunjava satnicu u OŠ Fran Koncelak Drnje. Živi u Borovljanima. Na bolovanju.
  • Ana-Marija Martan, profesorica geografije (VSS), učiteljica zemljopisa. Zamjena za učiteljicu Sonju Kalanj. Živi u Koprivnici.
  • Željka Kišić, profesorica biologije i kemije (VSS). Učiteljica prirode i biologije. Živi u Đurđevcu.
  • Marijo Oštrkapa, učitelj  tehničke kulture (VŠS). Dopunjava satnicu u OŠ Koprivnički Ivanec u Kunovcu. Živi u Koprivnici.

Učitelji - razredna nastava

• Maja Šoš, diplomirana učiteljica razredne nastave u PŠ Hampovica (VSS). Živi u Hampovici.
  • Kristina Klanac, učiteljica razredne nastave u PŠ Šemovci (VŠS). Živi u Koprivnici.
  • Sanjica Kovač, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Pitomači.
  • Ivanka Seleš, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Đurđevcu.
  • Nevenka Ljubić Volarić, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Virju.
  • Draženka Patačko, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Đurđevcu.
  • Silvana Bebek, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Virju.
  • Ksenija Vinković, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Šemovcima.
  • Željka Ivorek, učiteljica razredne nastave (VŠS). Živi u Đurđevcu.
  • Mirjana Gašparić, diplomirana učiteljica razredne nastave u PŠ MIholjanec (VSS). Živi u Grkinama. Na rodiljnom dopustu.
  • Lidija Šiptar, učiteljica razredne nastave s pojačnim programom iz nastavnog predmeta hrvatskog jezika (VSS). Učiteljica mentorica. Živi u Virju.

Tehničko osoblje

• Zoran Ratković, domar (SSS). Živi u Virju.
  • Zlatko Pintar, domar školsko-športske dvorane (SSS). Živi u Virju.
  • Željko Lukanec, domar i spremač u PŠ Hampovica (VŠS). Živi u Virju.
  • Božica Kolaric (SSS), spremačica u PŠ Šemovci gdje i živi. Radi na pola radnoga vremena.
  • Marija Pavlović (NSS), spremačica u PŠ Miholjanec gdje i živi. Radi na pola radnoga vremena.
  • Ljubica Kovačić(NSS), spremačica. Živi u Virju.
  • Branka Piskor Kolarić (NSS), spremačica. Živi u Virju.
  • Jasna Babec (NSS), spremačica. Živi u Virju.
  • Ružica Kuček (NSS), spremačica školsko-športske dvorane. Živi u Virju.
  • Božica Kovačić (SSS), spremačica školsko-športske dvorane. Živi u Virju.
  • Mirjana Hrženjak (SSS), spremačica. Živi u Virju.
  • Jelka Brodarić (SSS), kuharica. Živi u Virju.
  • Ljubica Horvat (SSS), kuharica. Živi u Virju.
  • Katarina Drmenčić (SSS), kuharica i spremačica. Živi u Virju.

« Veljača 2017 »