Obilježen Dan kruha

13. listopada naša je škola svečano obilježila Dan kruha. Vrijedne majke i bake naših učenika i ove su si godine dale truda kako bi svojim krušnim poslasticama pridonijele ostvarenju naše svečanosti. Kratkim prigodnim programom nižih i viših razreda učenici su se prisjetili važnosti kruha i njegove uloge u svakodnevnom životu. Svečanosti je pribivao i vlč. Ivica Bačani koji je molitvom blagoslovio kruh i kolače koje su poslije naši učenici sa svojim učiteljima blagovali.

Ovim danom završen je i Dječji tjedan koji je ovaj mjesec trajao od 5. do 11. listopada, a učenici - Forumaši DND - a Virje upoznali su nas s aktivnostima Dječjeg tjedna. Također smo saznali da je u literarnom natječaju provedenom u okviru Dječjeg tjedna nagrađen literarni rad učenika Frana Pavunića iz 2. b razreda te učenice Mije Ljubić iz 7. a razreda. Također, učenici naše škole dobili su i jabuku na dar kojom Društvo Naša djeca Virje svake godine daruje učenike kao simbolom prijateljstva, a koje DND -u daruje Udruga vinogradara, voćara i pčelara Općine Virje.

Fotogaleriju Sanje Grčić možete pogledati na stranicam Općine Virje.

objavio: Administrator   datum: 13. 10. 2015.