Započela nova školska godina

8. rujna počela je nova 2014./2015. školska godina. Učenici naše škole u 8 sati okupili su se sa svojim razrednicima i učiteljima u Glazbenoj dvorani gdje su novu šk. godinu tradicionalno, u pozitivnom ozračju započeli uz državnu himnu. Sve prisutne pozdravila je ravnateljica Škole Marica Cik Adaković koja je učenicima poželjela dobrodošlicu te ih ujedno podsjetila na Kućni red škole te njihove učeničke obveze. Učenicima je predstavila novog učitelja likovne kulture Josipa Kovačića i novu knjižničarku Helenu Marić. Također je predstavila i nove razrednike petih razreda - Josipa Kovačića (razrednika 5. a razreda) i Katarinu Franjo (razrednicu 5. b razreda). Petaši su se poslije zajedničkog sastanka upoznali sa svojim razrednicima i dalje uputili u svoje razrede.

Pedagoginja Škole Mira Sulimanec učenike je obavijestila da u novoj šk. godini počinjemo s radom e - Dnevnika i provođenjem Građanskoga odgoja unutar predmeta.

Posebno svečano bilo je u 11 sati kada su u Glazbenu dvoranu došli naši prvašići kojima je danas bio prvi dan škole. S uzbuđenjem i nestrpljenjem upoznali su svoje nove učiteljice -Draženku Patačko (učiteljicu 1.a razreda) i Silvanu Bebek (učiteljicu 1. b razreda) koje su ih upoznale s novim školskim obvezama.

Želimo vam svima veselu i uspješnu novu školsku godinu!

objavio: Administrator   datum: 8. 9. 2014.