Završna svečanost

U četvrtak 6. lipnja učenici nižih i viših razredima sa svojim su učiteljicama i nastavnicima pribivali Završnoj svečanosti koja je za niže razrede počela u 18, a za više u 19 sati.

Na svečanosti su učenici prezentirali svoj rad za Dan otvorenih učionica pokazavši tako sve ono što su radili i usvojili na radionicama te svu svoju kreativnost i prezentacijske vještine.

Posebno važan trenutak svečanosti bio je trenutak uručivanja priznanja i zahvala onim učenicima koji su se tijekom godine istaknuli u radu izvannastavnih aktivnosti te sudjelovali ili postigli dobre rezultate na raznoraznim natjecanjima, smotrama i susretima. Zaslužena priznanja uručile su im pedagoginja Ena Sulimanec i ravnateljica škole Marica Cik Adaković.

U programu nižih razreda od učiteljica su se oprostili učenici četvrtaši te najavili svoj dolazak u više razrede, a u programu viših razreda predstavljena je pjesma kojom se naša škola predstavila na natjecanju Schoolovision

U zanimljivom i pomalo drugačijem programu mogli su uživati naši roditelji koji su se poslije s razrednicima uputili na posljednji roditeljski sastanak u ovoj nastavnoj godini.

Više fotografija pogledajte pod  - opširnije.

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 7. 6. 2019.

« Ožujak 2024 »