Dječji sajam 2018.

Ove nedjelje, 27. svibnja, u dvorištu naše škole i Vrtu sv. Franje upriličen je još jedan, 16. po redu, Dječji sajam. Prekrasno vrijeme, bogata ponuda jela i pića te zanimljiv program privukli su u školsko dvorište sve naše učenike, roditelje, bake, djedove i druge drage nam goste. Bila je to prilika za druženje, obnavljanje prijateljstava, prezentiranje i kupovanje raznih proizvoda i rukotvorina koje su sa svojim učenicima izradili naši učitelji. Dječji sajam rezultat je zajedničkog rada učenika, učitelja, svih zaposlenika škole, roditelja te, naravno, sponzora. Već tradicionalno, humanitarnu prodaju svojih radova priredili su polaznici i djelatnici Dječjeg vrtića Zrno, a svojim nastupom sajam su obogatili: Limena glazba DVD-a Virje, Umjetnička škola Fortunat Pintarić, PRO Virje, vatrogasna mladež DVD-a Virje te učenici, gosti iz OŠ Ivan Benković iz Dugog Sela. Za kraj naši osmaši otpjevali su svoje oproštajne pjesme.

Veliko uzbuđenje vladalo je prilikom podjele nagrada u vatrogasnim igrama te prilikom izvlačenja tombole. Nagrade su bile bogate i raznovrsne, a bez obzira bili dobitnici nagrade ili ne, vjerujemo da ste se lijepo zabavili i uživali u svemu što smo vam i ove godine pripremili.

Zahvaljujemo našim pokroviteljima: Obrtničkoj komori Koprivničko-križevačke županije i predsjednici Ireni Kovačić koja nam se predstavila, pozdravila prisute te izrazila svoje oduševljenje našim sajmom, Koprivničko-križevačkoj županiji i dožupanu Ratimiru Ljubiću koji nas je pozdravio, pohvalio naš trud  i otvorio Dječji sajam  te Općini Virje i našemu načelniku Mirku Peroku koji je također biranim riječima pozdravio sve nas okupljene te izrazio veliko zadovoljstvo radom naše škole, a posebno aktivnosti koje ljude okupljaju i zbližavaju.

Vidimo se i dogodine na 17. Dječjem sajmu!

Više fotografija pogledajte pod - opširnije.

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 28. 5. 2018.