Božićna priredba 2017.

U srijedu 20. prosinca, u maloj sportskoj dvorani naše škole, s početkom u 18 sati održana je tradicionalna školska Božićna priredba. Na prekrasnoj pozornici, koju svake godine uređuje naš učitelj Likovne kulture Josip Kovačić, božićni program za svoje učitelje, roditelje i sumještane izveli su učenici naše škole koje su pripremali njihovi voditelji izvannastavnih aktivnosti. Program je započeo nastupom učenika Martina Barberica koji je govorio prigodne riječi Ivice Tišljara, a zatim je uslijedio igrokaz Medijske grupe, voditeljice Katarine Franjo. Svoje umijeće recitiranja božićnih pjesmica pokazali su i naši mali recitatori, učenci 3. a razreda, koje je ovoga puta uvježbala naša učiteljica na zamjeni Iva Hrženjak. Posebnom božićnom ugođaju pridonijele su pjesme Pjevačkog zbora i Tamburaškog orkestra koje dugi niz godina uvježbava učitelj Glazbene kulture Darko Gabaj. Posebnom solističkom pjevačkom izvedbom istaknuo se učenik Martin Barberic, a veseloj božićnoj atmosferi pridonijeli su i plesači Plesne grupe, voditeljice Željke Kišić, otplesavši veseli božićni ples.

Kao i svake godine, u ovo blagdansko vrijeme, naša škola odlukom Učiteljskog vijeća nagrađuje one učenike koji su se istaknuli dobrim uspjehom, marljivošću, uzornim ponašanjem i skromnošću. Ove godine nagrađeni učenici su: Simona Vincek, učenica 7. a razreda, i Antonio Obran, učenik 8. b razreda. Nakon proglašenja nagrađenih učenika, svima se obratila i naša ravnateljica Marica Cik Adaković.  Istaknula je kako su predsjednica Školskog odbora i učiteljica savjetnica Lidija Šiptar i ona odlučile posebno pohvaliti i zahvaliti se na radu našem pomoćnom tehničkom osoblju - kuharicama, spremačicama i domarima bez kojih rad naše škole ne bi bio moguć. Sve ih je pozvala na pozornicu te im u znak poštovanja i zahvale na vrijednom i ustrajnom radu darovala božićnu zvijezdu. Ravnateljičinim čestitkama pridružio se i načelnik Općine Mirko Perok zaželjevši svima sretan i blagoslovljen Božić.

Posebno zahvaljujemo obitelji Gregar na božićnom drvcu koji je krasio našu pozrnicu.

Program je završio pjesmom Tiha noć i tradicionalnim izlaskom naših prvopričesnika.

Pogledajte više slika pod opširnije.

objavio: Darko Herbai   datum: 24. 12. 2017.

« Ožujak 2024 »