Završna priredba 2017.

Bliži se kraj i ove nastavne godine. Učenici s nestrpljenjem odbrojavaju posljednje nastavne dane. Vrijeme je to povećanog učenja, odgovaranja i zaključivanja ocjena, ali i održavanja naše Završne školske priredbe.

Ove godine upriličena je u utorak 6. lipnja, u 19 sati, u maloj sportskoj dvorani. Učenici su i ovoga puta pokazali sva svoja recitatorska, pjevačka, plesna i glumačka umijeća.

Završnu priredbu otvorilie su svojim atraktivnim nastupom mažoretkinje, voditeljice Sanjice Kovač, a recitatorskim umijećem i ovoga puta oduševili su nas maleni recitatori 2. a razreda, voditeljice Ivanke Seleš. Pravim plesnim profesionalcima pokazali su se plesači Plesne skupine viših razreda, voditeljice Željke Kišić, a za njima nimalo nisu zaostajali maleni plesači, učenici četvrtih razreda, svojim završnim plesom, voditeljice Sandre Grivić. Svojim nastupom istaknuli su se i učenici PŠ Hampovica,voditeljice Maje Šoš, krasnosloveći prigodnu pjesmu Oda ljetu. Cijeli program, uz izvrsne voditelje koje je uvježbala voditeljica Medijske grupe Katarina Franjo, začinili su članovi Pjevčkog zbora i orkestra, voditelja Darka Gabaja. Također, pogledali smo i glazbeni spot Kad si sretan kojeg su za Shoolovision 2017. zajeničkim snagama osmislili članovi Pjevačkog zbora, Medijske i Plesne grupe s voditeljima K. Franjo, Ž. Kišić, D. Gabajem i D. Herbaiem.

Posebni dio programa bio je onaj u kojem nas je profesorica Danijela Sunara-Jozek upoznala sa svim aktivnostima i natjecanjima u kojima su sudjelovali naši učitelji s učenicima, posebno istaknuvši njihova postignuća.

Pedagoginja Mira Sulimanec s ravnateljicom Maricom Cik Adaković proglasila je koji su to, odlukom Učiteljskog vijeća, najbolji učenici na kraju osnovnoškolskog obrazovanja. To su: Mia Ljubić iz 8. a, Lovro Grivić iz 8. b i Erin Cikoš-Ivašković iz 8. c razreda. Također uručile su im i prigodne darove.

Nazočnima se obratila i naša ravnateljica, ali i donačelnik Davor Čižmešinkin. Ravnateljica je posebno čestitala našoj učiteljici Lidiji Šiptar koja je nedavno promaknuta u zvanje učiteljice savjetnice, a na kraju same svečanosti čestitala je i svim onim voditeljima izvannastavnih aktivnosti koji su sa svojim učenicima ostvarili određena postignuća.

objavio: Darko Herbai   datum: 7. 6. 2017.