Zlatna plaketa za prosvjetu našem vjeroučitelju Zlatku Bočkaju

U sklopu Martinjskih dana Općine Virje 11. studenoga u 13 sati u Društvenom domu održana je Svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Virje na kojoj se, već tradicionalno, dodjeljuju općinske nagrade za postignuća i rad u mnogim područjima. Tako je ove godine Zlatnu plaketu za prosvjetu dobio naš vjeroučitelj Zlatko Bočkaj. Osim predanoga rada u našoj školi, vjeroučitelj Zlatko predano i požrtvovno radi i za našu općinu, a posebno naše mlade. Zaslužan je što imamo Vrt sv. Franje u školskom vrtu, redovito sudjeluje u Martinjskim danima, potpomaže pastoralni život Virja, okupio je mlade u Župnu zajednicu Martinci te je jedan od pokretača Stolnoteniske sekcije u sklopu Športskoga društva Podravac.

Osim našega vjeroučitelja Zlatka nagrađeni su i:

Franjo Perović, slikar - dobio je Zlatnu plaketu za kulturu, za dugogodišnji aktivni rad u likovnom stvaralaštu, također vodi Mladu školu naive,

Katica Španiček - dobila je Zlatnu plaketu za društvenu djelatnost, pokretačica je društvene djelatnosti u Šemovcima, čuvarica je tradicije i tradicijskih običaja,

Slavko Potočnjak -  dobio je Zlatnu  plaketu za humanitarni rad, za nesebični doprinos razvoju dobrotvornog rada, darivanje krvi s više od 100 darivanja,

Vladimir Tomec -  dobio je Zlatnu plaketu na području vatrogastva, za unapređenje vatrogastva i dugogodišnji rad u vatrogastvu,

Dražen Đurišević – dobio je Povelju plašt sv. Martina za uspjehe u poslovanju i zahvalu za poboljšanje kvalitete življenja te promicanje ugleda Općine Virje.

Čestitamo nagrađenima!

Foto:Đuro Grčić

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 11. 11. 2016.

« Ožujak 2024 »