Završna svečanost osmaša

U utorak 28. lipnja u 19 sati, u Glazbenoj dvorani naše škole, upriličena je završna svečanost osmaša uz podjelu svjedodžbi. Prigodnim svečanim programom naši su se osmaši oprostili od svog osnovnoškolskog školovanja. S nostalgijom su se prisjetili svih lijepih trenutaka koje su proveli u školi te se zahvalili ravnateljici, pedagoginji, svojim prvim učiteljicama, razrednicima te svim učiteljima koji su ih učili i vodili na putu obrazovanja. Ravnateljica škole Marica Cik Adaković obratila im se govorom te im poželjela mnogo uspjeha u daljnjem školovanju. Također, svečanim govorom osmašima su se obratili i njihovi razrednici - Nikolina Zglavnik Matica, razrednica 8. a razreda i Darko Gabaj, razrednik 8. b razreda. Nakon lijepog programa učenicima su dodijeljene njihove zaslužene svjedodžbe, a onima najboljima ravnateljica je čestitala i darovala prigodne nagrade. Nagrađeni učenici iz 8. a razreda su Slaven Čerkezović, Lea Cvetković, Nives Mačina i Martina Tišljar, a iz 8. b Lucija Jaković, Petra Šklebar i Dina Tandarić. Također, kao najbolji u svojoj generaciji prolašeni su Luka Galjer, Petra Cik i Lea Hrženjak koji su svoje nagrade primili na Završnoj školskoj priredbi.

Svim završenim osmašima želimo mnogo uspjeha u daljnjem obrazovanju!

objavio: Darko Herbai   datum: 28. 6. 2016.

« Travanj 2017 »